CZYLI ZACHOWAJ DYSTANS
poniedziałek, 31 grudnia 2007


Wszystkim Blogowiczom w Nowym Roku życzę przede wszystkim zdrowia, bo jak gdzieś wyczytałam resztę można kupić, lub upozorować:)  Kochani, szczęściaszczęścia i pomyślności!!!

czwartek, 27 grudnia 2007
Z rozpędu chciałam powiedzieć kto mi sprawił największą radość prezentem pod choinkę i dobrze, że wstrzymałam się, bo oczywiście, że moja rodzinka. Byłabym niesprawiedliwa, gdybym wskazała kogoś innego, ale zaraz za rodzinką jest Radzido. Zrobiła mi wczoraj kilka zrzutów ekranowych, tak jak widzi IE7. Szalenie się ucieszyłam, bo po pierwsze nigdy nie patrzyłam na szablon oczami siódemki, a po drugie obraz był identyczny jak w FF i w Operze!!! Od dziś nie powiem złego słowa o niej (o przeglądarce), choc pewnie kryje w zanadrzu niejedną pułapkę, ale najważniejsze, że obraz w przeglądarkach jest identyczny. No to teraz, żeby jeszcze miłośnicy IE z szóstki przeskoczyli na siódemkę i będzie super!
Przed świętami zainstalowałam sobie dynamiczne zakładki. W nocy nad nimi siedziałam, co prawda Eskey trochę poprawił, bo strzałki wyszły poza szablon, ale można powiedzieć, że poradziłam sobie... i nikt tego nie zauważył:(
wtorek, 25 grudnia 2007
Przygotawania do Świąt, oczywiście te od strony kulinarnej, wytyczyły żywieniowy kierunek myślenia, nawet w takiej dziedzinie jak szablony. Już zaczęłam się zastanawiać czy będę je jeszcze robić, bo posucha przyszła ogromna i ochota jakby mniejsza.
Jednak przez żołądek można nie tylko do serca, ale jak w moim przypadku i wyżej. Coś tam zaskoczyło i przed wigilią był skończony projekt. Pierwszy w takim gatunku. Co prawda trzy blogi kulinarne (duma mnie rozpiera) prowadzone są na moich szablonach, ale zostały raczej dostosowane do tematyki. Mała dygresja, tak się dziwnie składa (słowo byłej harcerki, że to niezamierzone), iż odwiedzam je późnym wieczorem, czyli przed wyłączeniem komputera. Przy pierwszym napływa mi ślinka, a przy ostatnim idę myszkować do kuchni za małym "conieco";). Cóż, będą miały na sumieniu nadwagę irytka, jeśli w nią wpadnie.
A tu dowód wpływu jedzenia na szare komórki pewnej szablonistki;) http://projekt23irytka.blox.pl

PS Niestety na IE nieco się różni wyglądem wąskiej szpalty, trudno, opór tej przeglądarki jest większy niż moja obecna wiedza:]
piątek, 21 grudnia 2007
 
Jest taki wyjątkowy wieczór w roku,
gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole,
Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść...
Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia...
To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna...
Noc Bożego Narodzenia...


Wszystkim blogowiczom radosnych Świat życzy Irytek


 
środa, 19 grudnia 2007
"... lubię jej farbowane rzęsy,
piegi i policzki blade...

... tak tylko ona...jak jedwab..."

Lubię, kiedy na dźwięki muzyki spoglądamy na siebie, uśmiechamy się, piosenka przynosi skojarzenia.
A Młody wtedy wzrusza ramionami i kręci z politowaniem głową:)

"...tak tylko ona..tylko ona jest jak jedwab.."

Od wczoraj siedzi mi w głowie ta piosenka.

Róże Europy & Bartosiewicz - Jedwab
14:22, irytek05 , klimaty
Link Komentarze (6) »
wtorek, 18 grudnia 2007
Nie przyjmuję do wiadomości, że za tydzień są święta. To za wcześnie, ja zupełnie nie jestem przygotowana. Ani fizycznie, ani psychicznie. Tak się przyzwyczaiłam do pewnego rytuału, że teraz, gdy go zabraknie, świat mi się wali. Po pierwsze, M. nie dostanie urlopu, pierwszy raz od lat. Burzy to przygotowania do świąt, zresztą skróconych, bo w drugim świątecznym dniu idzie do pracy. Po drugie, kończy się rok, a ja jeszcze nie złożyłam w urzędzie wniosku o zmianę dowodu. A po trzecie marzyły mi się nowe regały na książki, ale samochód się zepsuł.  No rzesz...dlaczego wszystko  zawsze się  psuje  w nieodpowiedniej porze.  Nie mógł poczekać na po świętach, jak już będą zrobione zakupy, no i jakby te regały już były;)
sobota, 15 grudnia 2007
Robiłam dziś porządki na poczcie, aby móc ją powiększyć. Przy okazji zrobiłam selekcję plików. Mam znajomego, który podsyła mi ciągle różne filmiki, żarty, obrazki, często zapychając mi nimi pocztę. Kilka zabawnych wpadło mi w oko, jednak wszystkich na raz nie sposób pokazać. W tej chwili dwa, podobne tematycznie:)

Wielopasmówka...

Trudna decyzja...
 
1 , 2
Customize.org