CZYLI ZACHOWAJ DYSTANS
piątek, 29 stycznia 2010

Mróz trochę odpuścił, można powiedzieć, że więcej niż trochę, bo dzisiaj było ok. zera, ale byśmy nie myśleli, że najgorsze za nami, to sypnęło śniegiem. Dzieci się cieszą, można lepić bałwany:)
Oto próbka czyichś możliwości:)

 

piątek, 22 stycznia 2010

Mam za swoje. Zachciało mi się robić trzy szablony na raz. Miała to być mała seria (których przecież nigdy nie robię). 
W pracy niestety jestem bałaganiarą. W okół panuje nieład. Skupiam się na istocie sprawy, a reszta się nie liczy. Do tego jestem niezorganizowana, chaotyczna i roztrzepana. Jak dodam, że mam dwa konta na Bloxie i że te trzy szablony śmigały co rusz od jednego do drugiego, aby robić miejsce następnemu, to można było spodziewać się katastrofy. Najpierw zaczęły mylić mi się tytuły, potem to, na którym koncie jest który. Gdy całą praca została ukończona, okazało się, że z trzech różnych zostały dwa, bo dwa były identyczne. Dwa razy skopiowałam ten sam szablon, kosztem innego. Teraz jest już, jak być powinno, ale ponowne odtwarzanie wyleczyło mnie z seryjnych robótek;) Ja już wolę pozostać przy indywidualnych jednostkowych projektach i ciekawiej jest, i bezpieczniej. Winowajców można oglądnąć na http://szablonyirytka.blox.pl, nazywają się nomen omen Minimalistyczne;)

środa, 13 stycznia 2010
piątek, 08 stycznia 2010

Poniedziałek rano, do Szefa dzwoni długoletni pracownik pan Stanisław:
- Szefie, dzwonię, bo jestem chory i nie przyjdę dziś do roboty.
- Panie Stanisławie, czy to coś poważnego, jakaś grypa?
- Nie, nic szczególnego, taki tam kłopot z oczami...
- Niech Pan nie żartuje, oczy to poważna sprawa...To zapalenie spojówek?
- Nie, nie...Ja nie widzę...
- Niech Pan nie żartuje - to bardzo poważna sprawa!
- Nie, nie, ja po prostu nie widzę się dziś w robocie!

środa, 06 stycznia 2010

Nie jest to temat na ten blog, zgadza się, ale wiele osób ma z nim problem, a że tutaj więcej ludzi zagląda niż na moje niszowe Zmagania, pozwolę sobie zareklamować własne dzieło na własnym blogu:) Uff, czuję, że zapętlam. Jednym zdaniem, napisałam instrukcję jak zrobić tę nieszczęsną chmurkę, zamieściłam ją na Szablonach Irytka, chyba nie została zauważona, bo wciąż dostaję o nią pytania, więc zrobiłam dokładnieszą na kolejnym blogu, a tu zachęcam do skorzystania z niej. Na pytania i niejasności postaram się odpowiedzieć i wyjaśnić. Dla zachęty powiem, że instrukcja jest dla "zielonych";)

Customize.org